Latest Post

Rząd Wielkiej Brytanii pozwala pracownikom agencji na pokrycie strajkujących pracowników Patrząc na badania w miejscu pracy, część 14-zamykanie zgłoszeń Stawka dzienna pracowników i wynagrodzenie za nadgodziny: konsekwencje nadchodzącej decyzji Sądu Najwyższego w sprawie Helix V. Hewitt (USA) Nowe prawo z Kolorado drastycznie ogranicza stosowanie porozumień ograniczających zatrudnienie (USA) Badanie dochodzeń w miejscu pracy, część 10 – wymagania dotyczące ujawniania informacji po złożeniu sprawozdania (UK) Konfrontacja z konfliktem: jak radzić sobie z trudnymi sporami pracowniczymi  3 Wskazówki dotyczące komunikacji z różnymi typami osobowości w zespole EEOC aktualizuje wytyczne dotyczące COVID-19, zmienia wytyczne dotyczące testowania i przesiewania objawów (USA) Jak komunikować się ze swoim zespołem-od 2 małych właścicieli biz, którzy opanowali ten proces Wielka Brytania: bezpośrednia oferta płacy złożona w momencie impasu w negocjacjach unijnych była bezprawną zachętą

Szczęśliwe drużyny to lojalne drużyny. A nasi klienci często mówią, że łatwiej jest utrzymać ich przy sobie dzięki aplikacji Homebase po swojej stronie.

Porozmawialiśmy więc z właścicielami i pracownikami trzech świetnych firm, aby dowiedzieć się, w jaki sposób korzystają z bezpłatnych narzędzi szczęścia pracowników Homebase, aby zwiększyć kulturę i utrzymanie zespołu. 

1. Planowanie bez niespodzianek dla lepszej równowagi między pracą a życiem prywatnym

Zespół matka-córka Val i Joi Jackson, którzy są współwłaścicielami Hairizon Beauty Bar i butiku w Durham w Karolinie Północnej, wykorzystują planowanie bazy domowej, aby poprawić równowagę między pracą a życiem prywatnym i pomóc zespołowi zaplanować zmiany. 

„Pracowałem w wielu miejscach, które nadal wysyłały SMS-y w niedzielę wieczorem o harmonogramie na następny tydzień”, mówi Joi. „I jesteśmy w stanie wykonać nasz harmonogram prawie miesiąc wcześniej. Tak więc pracownicy są bardzo jasne w swoim harmonogramie na cały miesiąc i nie ma niespodzianek w niedzielę wieczorem, że muszą pracować w poniedziałek rano.”

Duet twierdzi, że ich zespół uwielbia również to, że mogą sprawdzać swoje harmonogramy w dowolnym miejscu i czasie w aplikacji bazy głównej — i spać spokojnie wiedząc, że jest zawsze na bieżąco.

Prowadź lepszy zespół z bazą domową

Zsynchronizuj swój zespół z naszą łatwą w użyciu, uniwersalną aplikacją dla pracowników.

2. Proste transakcje zmianowe zapewniają bezproblemowy zasięg i komunikację

Kenia Stubblefield, Dyrektor Generalny w Houston Retail shop Forth & Nomad, mówi, że Homebase dał ich zespołowi zupełnie inny sposób komunikacji-oszczędzając wszystkim czas i kłopoty, jeśli chodzi o zmiany, w szczególności.

„Zasada jest taka, że jeśli musisz poprosić o wyłączenie — lub jeśli jesteś zaplanowany i coś się dzieje, że musisz zmienić dni — jestem ostatnią osobą, z którą rozmawiasz”, mówi Kenia. „Najpierw musisz skontaktować się ze swoim zespołem. Baza daje im możliwość sprawdzenia, kto jest w harmonogramie.” 

Specjalistka od urody Selina, pracownica Hairizon, mówi, że to jedna z jej ulubionych cech. „Uwielbiam możliwość zamawiania i przełączania zmian oraz możliwość czatowania”, mówi Selina. „Wszyscy tam są, a komunikacja jest łatwa.”  

3. Przejrzystość zarobków (i zaliczek) dla spokoju ducha zespołu

Restauracja Mersea w Treasure Island w San Francisco wykorzystuje bazę domową, aby zapewnić zespołowi pełny wgląd w zmiany, godziny pracy i czeki. 

„Wszystko, co robimy jako menedżer w bazie domowej, jest skoncentrowane na pracownikach”, mówi współwłaściciel MeeSun Boice. „Pozwala to naszym pracownikom dowiedzieć się, czy dostosowaliśmy ich czas, aby mieli przejrzystość w tym, co robimy z ich harmonogramem. I mogą również zobaczyć, ile totile mają godzin.” 

„Widzę, ile mi płacą, i to mnie podnieca”, dodaje Mersea baker Evelyn. „Nie muszę czekać całe dwa tygodnie, żeby to zobaczyć. A jeśli coś jest nie tak, mogę im powiedzieć, żeby to naprawili, więc to naprawdę pomaga.” 

Hairizon beauty specialist Brielle szczególnie kocha, że nie musi czekać do wypłaty, aby otrzymać pieniądze, które może zobaczyć, że zarobiła. 

„Uwielbiam funkcję wypłaty”, mówi. „Życie to życie, więc wcześniejszy dostęp do funduszy jest świetny.”

4. Narzędzia, dzięki którym twój zespół osiągnie sukces

Menedżerowie Forth & Nomad polegają na bazie Homebase, aby przygotować swój zespół na zmiany, co, jak mówią, pomaga stworzyć pozytywną kulturę pracy. 

„To sprawia, że o wiele łatwiej jest umieszczać różne notatki dotyczące tego, co nasi pracownicy mają zrobić tego dnia”, mówi dyrektor generalny Kenia. „Więc, ilekroć wchodzą, nie mówią:” co ja dziś robię?”Możliwość włączenia tych wiadomości, gdy planuję każdy członek zespołu, jest ważna.”

Oczywiście równie ważne, jak wiedza o tym, co będziesz robić, jest to, z kim będziesz to robić, mówi Andrea, prowadząca zespół Forth & Nomad. 

„Lubię być w stanie spojrzeć na mój harmonogram i zobaczyć, z kim pracuję w określonym terminie”, mówi. „Lubię psychicznie przygotować się na to, z jakimi osobowościami będę NA zmianie, a baza domowa mi w tym pomaga.” 

5. Krzyki za dobrze wykonaną pracę

Badania pokazują, że 82% pracowników jest szczęśliwszych, gdy są rozpoznawani w pracy, a 63% regularnie rozpoznawanych członków zespołu twierdzi, że jest mniej skłonnych do szukania innej pracy — statystyki nie tracą na użytkownikach bazy głównej, korzystając z krzyków, aby rozpoznać kamienie milowe, wkład i promocje pracowników. 

Weź to od dwóch szanowanych pracowników:

„Wszystkie powiadomienia znaczków, które mówią takie rzeczy, jak:” jesteś w firmie od dziewięciu miesięcy”, są dobrym przypomnieniem”, mówi Hairizon Beauty Specialist Brielle. „Czasami, gdy robisz tak wiele w życiu, zapominasz.” 

„Za każdym razem, gdy pracownik jest promowany, każdy może zobaczyć zmianę tytułu stanowiska w aplikacji”, dodaje Forth & Nomad General Manager Kenia. „Więc uznanie jest tam, jak również.” 

 

Chcesz zwiększyć szczęście pracowników w swojej małej firmie-i przyciągnąć i zatrzymać najlepszych talentów? Od budowania zaufania i przejrzystości po oferowanie łatwych zaliczek do zarabiania zespołowi, Homebase może pomóc uczynić twoje miejsce doskonałym miejscem do pracy. Zacznij już dziś za darmo!