Latest Post

Wdrożenie dyrektywy UE w sprawie zgłaszania nieprawidłowości w Hiszpanii: najnowsze stanowisko Aktualizacja zatrudnienia, emerytur i zachęt w Azji – maj 2022 r. Wdrożenie dyrektywy UE w sprawie zgłaszania nieprawidłowości we Francji: najnowsze stanowisko Aktualizacja emerytur w Hongkongu: likwidacja porozumień o kompensowaniu MPF w drodze Lekcje dla kalifornijskich pracodawców z Viking River (USA) Australia: Roczny przegląd płac 2021-22 decyzja Zdrowie na głównej ulicy: jak wypadły firmy w kwietniu? Więcej pracowników służby zdrowia otrzymało uprawnienia do wydawania fit notes-przyklejanie tynku lub dopasowanie do celu? (UK) Wielka Brytania: wyrok Sądu Apelacyjnego podkreśla wyzwania związane z uzyskaniem tymczasowego nakazu egzekwowania zakazu konkurencji Zarządzanie barem 101: Jak zarządzać barem

Koperty kurierskie są nowoczesną, niezwykle użyteczną i najwyższej klasy metodą zabezpieczenia przesyłek kurierskich. Dzięki nim jesteśmy w stanie mieć pewność, iż opakowany produkt dotrze do odbiorcy bez żadnego uszczerbku. Co sprawia, że foliopaki z nadrukiem są tak dobre i w jakich odmianach występują?

Czym cechuje się foliopak kurierski?

Należy wyłożyć na początku czym foliopak z nadrukiem, lub też inaczej koperta kurierska, jest. To koperta wykonana z markowego surowca polietylenowego, który ma właściwości mocno niepodatne na czynniki zewnętrzne. Foliopaki kurierskie dla zagwarantowania większego bezpieczeństwa i 100% pewności są produkowane z podwójnego materiału.

Standardowa koperta kurierska z nadrukiem

Tradycyjne foliopaki kurierskie są najpopularniejszą metodą zabezpieczenia transportowanych paczek przez firmy kurierskie. Przez to, że posiadają różnorodne wymiary możliwe jest opakowanie szpargałów o małych, jak i zdecydowanie większych gabarytach. Ponadto polietylen, z jakiego foliopak z nadrukiem jest zbudowany zabezpiecza transportowany towar przed wilgotnością, płowieniem czy też innymi elementami, które to mogłyby uszkodzić opakowany pakunek. Dodatkowo foliopak kurierski jest gładkim workiem, który zawsze jest hydrofobowy, co oznacza, iż bez ambarasu jest możliwość również przenosić paczki podczas deszczu czy opadów śniegu z deszczem. Metodą na zabezpieczenie standardowej koperty kurierskiej jest pasek klejący, który to gwarantuje, że zawartość przyjedzie do odbiorcy w jednym kawałku.

Koperta kurierska opatrzona nadrukiem z uchwytem

Koperty kurierskie wyekwipowane w uchwyt są wygodniejszą formą standardowego foliopaku. W następstwie, że koperta kurierska została zaopatrzona w uchwyty można ją łatwiej nosić w ręce. Szczególnie ważne zaczyna być to w trakcie sytuacji, gdy dostarczany towar jest olbrzymi gabarytowo. Budulec, z jakiego przygotowany jest ten typ foliopaku kurierskiego to także najwyższej jakości polieten, który zachowuje się w taki sposób, jak przedstawiony w przypadku foliopaku standardowego – strzeże przed zjawiskami mechanicznymi oraz zewnętrznymi. Dokładnie tak, jak i foliopak standardowy, koperta kurierska opatrzona nadrukiem z uchwytem wykorzystuje pasek z silnym klejem, który dobrze ochrania paczkę.

Foliopak kurierski z zakładką na dnie

To najpraktyczniejsza forma opakowania przedmiotów, które są ogromne a także dużo ważą. Dzięki charakterystycznej zakładce w dolnej części koperty, ma ona możliwość pomieścić dużo więcej przedmiotów niż przeciętna koperta kurierska bądź foliopak opatrzony uchwytem. W kwestii materiałów – tutaj także zastosowany został tutaj polietylen, który gwarantuje najwyższą jakość i z tego powodu pełne bezpieczeństwo.

Różnorodne modele kopert kurierskich sprawiają, że możemy nadać w nich totalnie każdą przesyłkę, obojętnie od rozmiarów. Bynajmniej nie potrzebujesz się już frasować o to w jakie opakowanie włożyć do wysyłki cenne certyfikaty, delikatne szpargały bądź ubrania.

Sprawdź to po więcej informacji: http://www.emgraf.pl/