Latest Post

Rząd Wielkiej Brytanii pozwala pracownikom agencji na pokrycie strajkujących pracowników Patrząc na badania w miejscu pracy, część 14-zamykanie zgłoszeń Stawka dzienna pracowników i wynagrodzenie za nadgodziny: konsekwencje nadchodzącej decyzji Sądu Najwyższego w sprawie Helix V. Hewitt (USA) Nowe prawo z Kolorado drastycznie ogranicza stosowanie porozumień ograniczających zatrudnienie (USA) Badanie dochodzeń w miejscu pracy, część 10 – wymagania dotyczące ujawniania informacji po złożeniu sprawozdania (UK) Konfrontacja z konfliktem: jak radzić sobie z trudnymi sporami pracowniczymi  3 Wskazówki dotyczące komunikacji z różnymi typami osobowości w zespole EEOC aktualizuje wytyczne dotyczące COVID-19, zmienia wytyczne dotyczące testowania i przesiewania objawów (USA) Jak komunikować się ze swoim zespołem-od 2 małych właścicieli biz, którzy opanowali ten proces Wielka Brytania: bezpośrednia oferta płacy złożona w momencie impasu w negocjacjach unijnych była bezprawną zachętą

Sprowadzanie rzemiosła do naszego kraju

    Jeśli planujesz niedługo sprowadzić rękodzieło, powinieneś zaznajomić się dokładnie z owym artykułem. Trzeba mieć nadzieję, że bez żadnego kłopotu dasz sobie radę. Bądź co bądź właściwie temat rękodzieła nie jest tak skomplikowanym pojęciem, choć bez cienia wątpliwości trzeba traktować to wszystko w dobrym stylu.

    Z pewnością należy zwracać dużą uwagę na jakość rękodzieła. Nigdy nie możemy wychodzić z takiego założenia, że ludzie w Polsce zaakceptują kiepską jakość rzemiosła. A w szczególności jeżeli nie chcemy konkurować z innymi sprzedawcami tylko ceną. To niemalże nigdy nie ma większego sensu.

    Jeżeli zaś chodzi o szukanie producentów i dystrybutorów rękodzieła, bez wątpienia istotne jest to, aby zweryfikować swojego kontrahenta. Zapewne oczywiste, że musimy mieć całkowitą pewność, że nie nawiązujemy współpracy z taką oto firmą, która nie wzbudza naszego zaufania. Szczególnie to istotne, jeśli nie mamy sporego obycia w temacie sprowadzania rękodzieła do kraju.

    Zwróćmy uwagę, że zdecydowanie największą liczbę ofert dot. sprzedaży rękodzieła znajdziemy w Sieci. Ciężko zakładać, że dzisiaj jest bardziej sensowne rozwiązanie. Mamy XXI wiek, a więc biznesy w dużej ilości robi się w Internecie…

    Pozostaje mieć nadzieję, że faktycznie każdemu z nas uda się sprowadzić do Polski rękodzieło, które spełnia dosłownie wszystkie oczekiwania. Nie jest to łatwe, lecz wielce problematyczne również w sumie nie jest… Damy sobie radę!