Latest Post

Wdrożenie dyrektywy UE w sprawie zgłaszania nieprawidłowości w Hiszpanii: najnowsze stanowisko Aktualizacja zatrudnienia, emerytur i zachęt w Azji – maj 2022 r. Wdrożenie dyrektywy UE w sprawie zgłaszania nieprawidłowości we Francji: najnowsze stanowisko Aktualizacja emerytur w Hongkongu: likwidacja porozumień o kompensowaniu MPF w drodze Lekcje dla kalifornijskich pracodawców z Viking River (USA) Australia: Roczny przegląd płac 2021-22 decyzja Zdrowie na głównej ulicy: jak wypadły firmy w kwietniu? Więcej pracowników służby zdrowia otrzymało uprawnienia do wydawania fit notes-przyklejanie tynku lub dopasowanie do celu? (UK) Wielka Brytania: wyrok Sądu Apelacyjnego podkreśla wyzwania związane z uzyskaniem tymczasowego nakazu egzekwowania zakazu konkurencji Zarządzanie barem 101: Jak zarządzać barem

Sprowadzanie rzemiosła do naszego kraju

    Jeśli planujesz niedługo sprowadzić rękodzieło, powinieneś zaznajomić się dokładnie z owym artykułem. Trzeba mieć nadzieję, że bez żadnego kłopotu dasz sobie radę. Bądź co bądź właściwie temat rękodzieła nie jest tak skomplikowanym pojęciem, choć bez cienia wątpliwości trzeba traktować to wszystko w dobrym stylu.

    Z pewnością należy zwracać dużą uwagę na jakość rękodzieła. Nigdy nie możemy wychodzić z takiego założenia, że ludzie w Polsce zaakceptują kiepską jakość rzemiosła. A w szczególności jeżeli nie chcemy konkurować z innymi sprzedawcami tylko ceną. To niemalże nigdy nie ma większego sensu.

    Jeżeli zaś chodzi o szukanie producentów i dystrybutorów rękodzieła, bez wątpienia istotne jest to, aby zweryfikować swojego kontrahenta. Zapewne oczywiste, że musimy mieć całkowitą pewność, że nie nawiązujemy współpracy z taką oto firmą, która nie wzbudza naszego zaufania. Szczególnie to istotne, jeśli nie mamy sporego obycia w temacie sprowadzania rękodzieła do kraju.

    Zwróćmy uwagę, że zdecydowanie największą liczbę ofert dot. sprzedaży rękodzieła znajdziemy w Sieci. Ciężko zakładać, że dzisiaj jest bardziej sensowne rozwiązanie. Mamy XXI wiek, a więc biznesy w dużej ilości robi się w Internecie…

    Pozostaje mieć nadzieję, że faktycznie każdemu z nas uda się sprowadzić do Polski rękodzieło, które spełnia dosłownie wszystkie oczekiwania. Nie jest to łatwe, lecz wielce problematyczne również w sumie nie jest… Damy sobie radę!