Latest Post

Rząd Wielkiej Brytanii pozwala pracownikom agencji na pokrycie strajkujących pracowników Patrząc na badania w miejscu pracy, część 14-zamykanie zgłoszeń Stawka dzienna pracowników i wynagrodzenie za nadgodziny: konsekwencje nadchodzącej decyzji Sądu Najwyższego w sprawie Helix V. Hewitt (USA) Nowe prawo z Kolorado drastycznie ogranicza stosowanie porozumień ograniczających zatrudnienie (USA) Badanie dochodzeń w miejscu pracy, część 10 – wymagania dotyczące ujawniania informacji po złożeniu sprawozdania (UK) Konfrontacja z konfliktem: jak radzić sobie z trudnymi sporami pracowniczymi  3 Wskazówki dotyczące komunikacji z różnymi typami osobowości w zespole EEOC aktualizuje wytyczne dotyczące COVID-19, zmienia wytyczne dotyczące testowania i przesiewania objawów (USA) Jak komunikować się ze swoim zespołem-od 2 małych właścicieli biz, którzy opanowali ten proces Wielka Brytania: bezpośrednia oferta płacy złożona w momencie impasu w negocjacjach unijnych była bezprawną zachętą

Jeżeli zamierzasz w ciągu najbliższych miesięcy zmienić stan cywilny, z pewnością zaproszenie gości jest bardzo ważne. Co do tego trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości. Ustalenie listy gości na ślub to jeszcze nie wszystko. Przecież równie istotne są właśnie zaproszenia. A może zdecydujesz się przygotować zaproszenia ślubne na własną rękę? Zdecydowanie nie można powiedzieć, iż kupowanie gotowych zaproszeń jest jedynym rozwiązaniem. Na szczęście…

Chyba jasne, że takie samodzielne przygotowania są dosyć długie. Z tego powodu zapewne roześlemy samodzielnie zrobione zaproszenia tylko takim najbardziej znaczącym gościom. Zatem należy mocno się postarać! Można być pewnym jednego – takowe zaproszenia bez wątpienia spotkają się z uśmiechem. Jakby nie patrzeć tego typu zaproszenia nie są codzienne.

Warto najzwyczajniej w świecie korzystać z programu graficznego. Nawet niezbyt proste oprogramowanie daje całkiem sporo. Z pewnością sytuacja będzie taka, że coś fajnego zaprojektujemy. A później wystarczy najzwyczajniej w świecie to wydrukować. Interesujące są także kreatory zaproszeń ślubnych. Powodują one, że zaprojektowanie zaproszenia ślubnego jest jeszcze szybciej, jeszcze mniej kłopotliwe.

Może tradycyjne zaproszenia na swój ślub? Czyli kupmy papier, elegancki papier, a później napiszmy coś ciekawego, coś najzwyczajniej od siebie. Raczej nie wydaje się, aby takowe zaproszenie mogło nas przerosnąć. Naturalnie strzałem w dziesiątkę jest przygotowanie zaproszenia za pomocą dobrego pióra.

Zobacz tu – zaproszenia ślubne hand made – ELAU