Latest Post

Wdrożenie dyrektywy UE w sprawie zgłaszania nieprawidłowości w Hiszpanii: najnowsze stanowisko Aktualizacja zatrudnienia, emerytur i zachęt w Azji – maj 2022 r. Wdrożenie dyrektywy UE w sprawie zgłaszania nieprawidłowości we Francji: najnowsze stanowisko Aktualizacja emerytur w Hongkongu: likwidacja porozumień o kompensowaniu MPF w drodze Lekcje dla kalifornijskich pracodawców z Viking River (USA) Australia: Roczny przegląd płac 2021-22 decyzja Zdrowie na głównej ulicy: jak wypadły firmy w kwietniu? Więcej pracowników służby zdrowia otrzymało uprawnienia do wydawania fit notes-przyklejanie tynku lub dopasowanie do celu? (UK) Wielka Brytania: wyrok Sądu Apelacyjnego podkreśla wyzwania związane z uzyskaniem tymczasowego nakazu egzekwowania zakazu konkurencji Zarządzanie barem 101: Jak zarządzać barem

Rzeczywistość jest taka, że ogólnie taśmy klejące przesadnie nas jakoś nie interesują. Tzn. nawet jeśli używamy ich, powiedzmy do pakowania produktów w swoim sklepie internetowym, to tak czy siak nie wgłębiamy się w to zagadnienie. We właśnie tym artykule postaramy się napisać nieco więcej odnośnie rodzajów taśm klejących. Miejmy nadzieję, że absolutnie każdy z internautów nie będzie miał większego problemu z wybraniem odpowiedniego rodzaju…

1) Solvent – na pewno cechują się wysoką ceną, odnośnie tego trudno mieć jakieś wątpliwości. No cóż, cena to nie wszystko… – należy docenić niesamowitą przyczepność, mega odporność na wilgoć bądź to, iż najzwyczajniej są trudne do oderwania po zaklejeniu.

2) Akryl – najpopularniejsze taśmy wśród Polaków. Jasna sprawa – ich najbardziej znacząca cecha to atrakcyjne cena. To nic zaskakującego, że argument cenowy przy wyborze taśm jest istotny. Chociaż jeżeli potrzeby nie są rozbudowane, to tak naprawdę akryl spełni nasze oczekiwania. Klejenie najróżniejszych paczek taką taśmą to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

3) Hot Melt – tak naprawdę to najgorsza możliwość. Przecież tego typu taśma jest większym wydatkiem, lecz nie jest aż tak bardzo bardziej solidna aniżeli akryl. Choć oczywiście różnica jest wyczuwalna.

Pewnie każdy już zdaje sobie sprawę o co się rozchodzi w temacie taśm klejących. Najbardziej znaczące jest to, aby postarać się nie kupować typowej chińszczyzny. Wielce korzystna cena jest kusząca, ale czy warto?

taśmy z nadrukiem firmowym – zobacz tutaj