Latest Post

Rząd Wielkiej Brytanii pozwala pracownikom agencji na pokrycie strajkujących pracowników Patrząc na badania w miejscu pracy, część 14-zamykanie zgłoszeń Stawka dzienna pracowników i wynagrodzenie za nadgodziny: konsekwencje nadchodzącej decyzji Sądu Najwyższego w sprawie Helix V. Hewitt (USA) Nowe prawo z Kolorado drastycznie ogranicza stosowanie porozumień ograniczających zatrudnienie (USA) Badanie dochodzeń w miejscu pracy, część 10 – wymagania dotyczące ujawniania informacji po złożeniu sprawozdania (UK) Konfrontacja z konfliktem: jak radzić sobie z trudnymi sporami pracowniczymi  3 Wskazówki dotyczące komunikacji z różnymi typami osobowości w zespole EEOC aktualizuje wytyczne dotyczące COVID-19, zmienia wytyczne dotyczące testowania i przesiewania objawów (USA) Jak komunikować się ze swoim zespołem-od 2 małych właścicieli biz, którzy opanowali ten proces Wielka Brytania: bezpośrednia oferta płacy złożona w momencie impasu w negocjacjach unijnych była bezprawną zachętą

Rzeczywistość jest taka, że ogólnie taśmy klejące przesadnie nas jakoś nie interesują. Tzn. nawet jeśli używamy ich, powiedzmy do pakowania produktów w swoim sklepie internetowym, to tak czy siak nie wgłębiamy się w to zagadnienie. We właśnie tym artykule postaramy się napisać nieco więcej odnośnie rodzajów taśm klejących. Miejmy nadzieję, że absolutnie każdy z internautów nie będzie miał większego problemu z wybraniem odpowiedniego rodzaju…

1) Solvent – na pewno cechują się wysoką ceną, odnośnie tego trudno mieć jakieś wątpliwości. No cóż, cena to nie wszystko… – należy docenić niesamowitą przyczepność, mega odporność na wilgoć bądź to, iż najzwyczajniej są trudne do oderwania po zaklejeniu.

2) Akryl – najpopularniejsze taśmy wśród Polaków. Jasna sprawa – ich najbardziej znacząca cecha to atrakcyjne cena. To nic zaskakującego, że argument cenowy przy wyborze taśm jest istotny. Chociaż jeżeli potrzeby nie są rozbudowane, to tak naprawdę akryl spełni nasze oczekiwania. Klejenie najróżniejszych paczek taką taśmą to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

3) Hot Melt – tak naprawdę to najgorsza możliwość. Przecież tego typu taśma jest większym wydatkiem, lecz nie jest aż tak bardzo bardziej solidna aniżeli akryl. Choć oczywiście różnica jest wyczuwalna.

Pewnie każdy już zdaje sobie sprawę o co się rozchodzi w temacie taśm klejących. Najbardziej znaczące jest to, aby postarać się nie kupować typowej chińszczyzny. Wielce korzystna cena jest kusząca, ale czy warto?

taśmy z nadrukiem firmowym – zobacz tutaj