Rodzaje poszczególnych folipaków z nadrukiem
28 września 2017
Charakterystyka posadzek anhydrytowych
28 września 2017
Show all

Który rodzaj taśm klejących jest tym najbardziej dogodnym dla firmy?

Rzeczywistość jest taka, że ogólnie taśmy klejące przesadnie nas jakoś nie interesują. Tzn. nawet jeśli używamy ich, powiedzmy do pakowania produktów w swoim sklepie internetowym, to tak czy siak nie wgłębiamy się w to zagadnienie. We właśnie tym artykule postaramy się napisać nieco więcej odnośnie rodzajów taśm klejących. Miejmy nadzieję, że absolutnie każdy z internautów nie będzie miał większego problemu z wybraniem odpowiedniego rodzaju…

1) Solvent – na pewno cechują się wysoką ceną, odnośnie tego trudno mieć jakieś wątpliwości. No cóż, cena to nie wszystko… – należy docenić niesamowitą przyczepność, mega odporność na wilgoć bądź to, iż najzwyczajniej są trudne do oderwania po zaklejeniu.

2) Akryl – najpopularniejsze taśmy wśród Polaków. Jasna sprawa – ich najbardziej znacząca cecha to atrakcyjne cena. To nic zaskakującego, że argument cenowy przy wyborze taśm jest istotny. Chociaż jeżeli potrzeby nie są rozbudowane, to tak naprawdę akryl spełni nasze oczekiwania. Klejenie najróżniejszych paczek taką taśmą to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

3) Hot Melt – tak naprawdę to najgorsza możliwość. Przecież tego typu taśma jest większym wydatkiem, lecz nie jest aż tak bardzo bardziej solidna aniżeli akryl. Choć oczywiście różnica jest wyczuwalna.

Pewnie każdy już zdaje sobie sprawę o co się rozchodzi w temacie taśm klejących. Najbardziej znaczące jest to, aby postarać się nie kupować typowej chińszczyzny. Wielce korzystna cena jest kusząca, ale czy warto?

taśmy z nadrukiem firmowym – zobacz tutaj