Reklamówki z nadrukiem – niesłychanie skuteczny i nowoczesny sposób budowania wizerunku firmy
1 lutego 2022
Reklama uwłaczająca poczuci godności obywatela
4 lutego 2022
Show all

W jaki sposób zamontować taśmę samoprzylepną na dyspenser?

Dyspensery do taśm samoprzylepnych to dzisiaj urządzenia, które znajdują się w wielu przedsiębiorstwach. Są to przede wszystkim najróżniejszego typu magazyny, gdzie tak naprawdę codziennie zaklejane są kartony. Oprócz tego, dyspensery są stosowane w biurach, w których także stanowią bardzo praktyczny element wyposażenia. Warto też podkreślić, iż na nabycie dyspensera decyduje się także wiele osób prywatnych, które poszukują najlepszych urządzeń wspierających proces pakowania.

Dyspensery do taśm klejących – mocne strony

Z jakiego powodu dyspensery są tak często stosowane? Głównie ze względu na ich funkcjonalność, gdyż mocno przyspieszają naszą pracę. Wystarczy jeden prosty ruch, aby w mgnieniu oka zabezpieczyć karton, paczkę, list, czy inne przedmioty, które wymagają zastosowania na nich taśmy. Jest to więc narzędzie, które faktycznie usprawnia mozolną pracę wielu osobom.

Co niezwykle ważne dyspensery są także wyjątkowo łatwe w obsłudze. Dzięki odpowiedniej budowie są one stateczne oraz pozwalają nam szybko i sprawnie zastosować taśmę, ucinając ją w prosty sposób jedną ręką. Urządzenia te mają też wygodny kształt, dzięki czemu bez problemu możemy je trzymać w ręce i korzystać z nich nawet przez długi czas.

Montowanie taśmy na dyspenser

Nałożenie rolki taśmy klejącej na dyspenser nie jest niczym trudnym, a więc z wyzwaniem tym poradzi sobie bez wyjątków każda osoba. Nawet pracownik mniej doświadczony w zaklejaniu kartonów bez żadnych problemów będzie umiał przymocować rolkę taśmy na dyspenser, kiedy pojawi się taka potrzeba.

Po pierwsze taśmę zakładamy na kołowrotek, lekko ją przyciskając. Tak, by jej część z kartonu w całości oparła się na elementach kołowrotka. Pamiętajmy przy tym, by taśmę samoprzylepną zamocować w taki sposób, aby strona z klejem była zwrócona w stronę nożyka, którym będziemy ją cięli.

Następnie odciągamy nożyk na dół i rozciągamy fragment taśmy tak, żeby przyległ on do części dyspensera znajdującej się nad nożykiem. Odkładamy nożyk z powrotem na jego miejsce i dyspenser jest przygotowany do użycia.